„Trzy razy Ana” – Odcinek 59: Iñaki negocjuje z własną matką

W 59. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Iñaki żąda wysokiej ceny za oddanie wątroby do przeszczepu. Emisja 24 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Ana Leticia sprytnie obraca awanturę o Ramira na swoją korzyść. Udaje jej się przekonać babcię i Anę Laurę, że zgodziła się zostać narzeczoną Ramira, żeby dowiedzieć się, czy pomógł Marcelowi sfingować śmierć oraz czy wie, gdzie się ukrywa.

Santiago opowiada Remedios i Anie Lucíi o swoim spotkaniu z ojcem. Wyznaje, że poczuł jedynie litość do człowieka, który cierpiał po stracie syna oraz deklaruje, że już nigdy go nie zobaczy, ponieważ nie chce być człowiekiem, którym był wcześniej. Ana Lucía uważa, że powinien dać szansę ojcu, by zaakceptował go takim, jakim jest teraz. Facundo tymczasem relacjonuje przebieg spotkania z synem Rodrigowi. Mężczyzna również wzbrania się przed utrzymywaniem kontaktu z Santiagiem (Marcelem), albowiem ten wyrzekł się jego nazwiska i jest zupełnie innym człowiekiem. Rodrigo uświadamia go, że jego syn pogubił się, ponieważ stracił pamięć.

Iñaki wspomina Marcelowi o swoim spotkaniu z matką, która okazała się być także matką Daniela. Z oburzeniem oznajmia, że dla swojej rodzicielki jest jedynie „kawałkiem mięsa” potrzebnym do przeszczepu wątroby jej drugiego syna, dlatego nie zamierza się dla niej poświęcać. Marcelo czuje się odpowiedzialny za problemy zdrowotne Daniela, ponieważ go pobił i stara się przekonać Iñakiego, żeby zgodził się zostać dawcą. Julieta przedstawia się Anie Leticii jako matka Iñakiego i błaga ją o pomoc w nakłonieniu jej syna do udzielenia pomocy Danielowi. Iñaki zgłasza gotowość oddania wątroby do przeszczepu, ale w zamian żąda od matki wysokiej zapłaty. Facundo spotyka się ponownie z Marcelem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.