„Trzy razy Ana” – Odcinek 37: Obawy

W 37. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Remedios obawia się, że sława Any Lucíi ściągnęłaby na nią kłopoty. Emisja 22 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Ramiro z entuzjazmem wita Santiaga, którego bierze za Marcela. Iñaki jest zaskoczony ich znajomością, ale Santiago wypiera się jej i przedstawia się nowym nazwiskiem. Przyznaje natomiast, że dopiero niedawno odkrył swoją prawdziwą tożsamość. Mariano namawia Anę Leticię, żeby wróciła do domu babci. Dziewczyna jest niechętna i nalega, żeby wuj pozwolił jej zostać jeszcze u siebie.

Iñaki uświadamia Santiaga, że Marcelo Salvatierra był milionerem i mężem Any Leticii. Ramiro wyjaśnia mu, że tak naprawdę wciąż są małżeństwem. Remedios przekonuje Soledad, żeby pozwoliła Anie Lucíi spełniać swoje marzenie. Soledad obawia się, że sława jej córki mogłaby przyciągnąć uwagę rodziny Álvarez del Castillo Rivadeneira, a wtedy wyszłaby na jaw kradzież, jakiej dopuściła się przed laty. Remedios zarzuca kobiecie, że postępuje egoistycznie i niesprawiedliwie wobec córki.

Santiago i Ramiro z nieufnością opowiadają sobie wzajemnie o ostatnich latach życia. A wszystko z winy Evarista, który za sprawą kłamstw nastawił ich przeciwko sobie. Ramiro przyznaje Santiagowi, że bardzo cenił sobie ich przyjaźń. Santiago pozostaje nieufny wobec Ramira i zasłania się swoją amnezją. Do tego wyraża się z pogardą o samym sobie sprzed wypadku, ale to zdaje się nie wpływać na zdanie Ramira, który podkreśla swój podziw dla osoby którą był Marcelo Salvatierra.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.