„Trzy razy Ana” – Odcinek 114: Zawiedzione zaufanie | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 114: Zawiedzione zaufanie

novela.pl 8 czerwca 2017 0

W 114. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Laura krytykuje postępowanie Ramira. Emisja 19 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 114: Zawiedzione zaufanie

Marcelo pokazuje Anie Lucíi ślad po usuniętym tatuażu, symbolizującym przysięgę miłości złożoną przez niego i Anę Leticię, którą oboje złamali. Wyjaśnia, że Ana Leticia zakochała się w Iñakim, który planuje się z nią pobrać, jak tylko zostanie rozwódką, zaś on, jako Santiago, zakochał się w niej. Iñaki wypomina Anie Leticii, że nie było go przy nim, gdy otworzył oczy i bardzo bał się ją stracić. Ona tłumaczy się, że Facundo zmusił ją do odejścia. Ana Laura robi wyrzuty Ramirowi. Jej zdaniem nie dotrzymał żadnej ze złożonych jej obietnic, zwłaszcza tej o Anie Lucíi, którą poznała dzięki odwadze Valentína.

Ana Lucía nie chce uwierzyć w romans Any Leticii z Iñakim, gdyż jeszcze kilka dni temu jej siostra zarzekała się przed nią, że kocha Marcela. Marcelo uprzedza ją, by nie wierzyła we wszystko, co mówi Ana Leticia, ponieważ jest wprawioną oszustką. Ponieważ Ana Lucía wytyka mu, że także ją oszukał, on zrzuca winę na swoje drugie ja, Santiaga, i dodaje, że jako Marcelo zawsze był z nią szczery. Ana Laura żali się wujowi, że wszyscy zawiedli jej zaufanie, nawet Ramiro, i ukrywają przed nią każdą prawdę pod pretekstem troski, jakby nie traktowali jej poważne. Mariano przyznaje jej rację.

Marcelo proponuje Anie Lucíi, że opowie jej swoją historię, żeby zrozumiała, że nie jest tak zły, za jakiego go uważa. Ona zgadza się go wysłuchać, żeby pomóc Santiagowi. Marcelo mówi, że Santiago jest szczęściarzem, ponieważ może liczyć na miłość szlachetnej dziewczyny i nazywa Anę Lucíę przeciwieństwem Any Leticii, która ma zgniłą duszę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X