„Trzy razy Ana” – Odcinek 112: Zerwane zaręczyny | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 112: Zerwane zaręczyny

novela.pl 6 czerwca 2017 0

W 112. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Laura zrywa zaręczyny z Ramirem. Facundo zabija Orlanda. Emisja 13 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 112: Zerwane zaręczyny

Mariano nie chce dopuścić, by Ana Lucía ponownie odsunęła się od rodziny. Pragnie odzyskać utracony czas u boku bratanicy. Ponieważ ta odmawia wprowadzenia się do domu babci, oferuje jej gościnę w swoim mieszkaniu. Namawia ją również na podróż Europy. Jednakże Ana Lucía nie chce zamieszkać z wujem, by nie sprawiać mu problemów, zgadza się natomiast z nim wyjechać, pod warunkiem, że pomoże jej wyciągnąć Soledad z więzienia.

Valeria chwali się Soledad, że została oczyszczona z zarzutów i wkrótce odzyska wolność. Obiecuje, że po opuszczeniu murów więzienia, spotka się z rodziną Álvarez del Castillo i wstawi się za nią. Soledad obawia się, że rodzina Any Lucíi nigdy jej nie wybaczy. Mariano kręci nosem na prośbę Any Lucíi o pomoc dla Soledad. Zapiera się, że nigdy nie daruje kobiecie, że skazała ją na życie w kłamstwach. Ana Lucía wyjaśnia wujowi, że nie wszystko w jej życiu było farsą; miała szczęśliwe dzieciństwo i bardzo kochała Soledad. Mariano obiecuje się zastanowić.

Maribel wykorzystuje chwilową słabość Ramira, strapionego śmiercią ojca, i skrada mu pocałunek. Pech chce, że naocznym świadkiem tego momentu jest Ana Laura. Viridiana insynuuje Marianowi, że Ana Leticia wykazuje symptomy schizofrenii i potrzebna jej fachowa pomoc, ale on nie chce przyjąć tego do wiadomości i nakazuje kobiecie trzymać się z dala od jego bratanic. Ana Laura policzkuje Ramira. Zarzuca mu zdradę i zrywa zaręczyny, nie wysłuchawszy co ten ma do powiedzenia na swoją obronę. Facundo popełnia kolejną zbrodnię – zabija Orlanda i rani Iñakiego na oczach Any Leticii. Marcelo szydzi z Any Leticii; sugeruje, że spędziła noc ze swoim nowym kochankiem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X