„Trzy razy Ana” – Odcinek 109: Wizyta w więzieniu

W 109. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Lucía odwiedza Soledad. Edmundo odbiera sobie życie. Emisja 8 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Javier pokazuje Iñakiemu nagranie wideo obrazujące, jak wspólnie z Aną Leticią pozbywają się ciała Isidra i wyjaśnia, że Orlando, autor nagrania, zażądał od niego wysokiej zapłaty pod groźbą przekazania materiału policji. Wyraża swoją pogardę dla brata zabójcy, choć ten próbuje uniknąć odpowiedzialności. Zapewnia, że działał w obronie Any Leticii i uderzył Isidra, gdy ten usiłował się do niej dobrać. Nie spodziewał się jednak, że starzec dostanie ataku serca i umrze.

Rodrigo zawiadamia Marcela, że odnalazł ukryte przez Alfreda w sejfie dokumenty mogące pogrążyć dwie osoby. Marcelo domyśla się, że jedną z nich jest jego ojciec. Rodrigo pyta go, czy stanie po stronie ojca, czy opowie się za sprawiedliwością. Ana Lucía odwiedza Soledad w więzieniu. Okazuje jej zrozumienie, ale nie potrafi przebaczyć, że posłużyła się nią i przelała na nią miłość, która należała się jej prawdziwej córce, Sofíi. Porównuje Soledad do Marcela, który także obdarzył ją miłością należną innej osobie – Anie Leticii.

Ana Leticia z obrzydzeniem mówi Marianowi, że Leonor jest siostrą Ernestiny. Nie chce bowiem pogodzić się z myślą, że jej bliską krewną jest służąca. Mariano uważa inaczej, albowiem zawsze traktował Leonor jak członka rodziny. Mariana mówi Rodrigowi o problemach zdrowotnych Ernestiny. Ramiro odkrywa, że to jego ojciec okradł fundację i zrzucił winę na Valerię. Edmundo czuje się osaczony. W akcie desperacji popełnia samobójstwo.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.