„Trzy razy Ana” – Odcinek 10: Zdrada

W 10, odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia całuje Ramira na oczach siostry, Any Laury. Emisja 16 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Soledad i Ana Lucía zostają w pensjonacie. Iñaqui poznaje Anę Leticię. Santiago przekonuje Anę Lucíę do przyjęcia złożonej przez Aníbala propozycji występu. Chłopak towarzyszy dziewczynie i jej matce podczas wizyty u lekarza. Iñaki i Ana Leticia umawiają się na wspólny obiad. Ana Laura pogrąża się w myśli, że nie jest wartościową osobą i nikt nie powinien zawracać sobie nią głowy. W tajemnicy przed rodziną Ernestina przychodzi na wizytę do kardiologa. Kobieta ukrywa przed bliskimi swoje problemy zdrowotne. Ana Leticia odwiedza Ramira. Ana Laura wpada na ten sam pomysł i przeżywa wielkie rozczarowanie, gdy przyłapuje go na pocałunku z siostrą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.