„Triumf miłości” – Odcinek 49: Bolesny cios

W 49. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria wyrzuca Maríę z firmy. Emisja 3 listopada 2023 o godz. 18.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

María Desamparada ze łzami w oczach wyrzuca Maximilianowi, że zawsze ją oszukiwał. Chłopak przekonuje ją, że nie ma zamiaru żenić się z Jimeną, bo jej nie kocha. Uzna jedynie dziecko. María Desamparada nie chce jednak, by z jej winy dziecko Jimeny wychowywało się bez ojca. Maximiliano oznajmia matce, że zwiąże się tylko z Maríą Desamparadą. Victoria przypomina mu, że Jimena jest z nim w ciąży. W rozmowie z Antonietą Victoria oburza się na Maríę Desamparadę i zapowiada, że zniszczy ją tak jak ją stworzyła. Maximiliano informuje Jimenę, że uzna dziecko i będzie służył jej wsparciem finansowym, ale nie zamierza się z nią żenić. Jimena wpada w histerię i udaje omdlenie. Linda uważa, że María powinna była powiedzieć Maksowi o swojej ciąży. María stwierdza, że zawiodła się na ukochanym i nie potrafi mu już ufać. Maximiliano zapewnia Maríę Desamparadę o swojej miłości i prosi o kolejną szansę. Victoria poniża i obraża Maríę Desamparadę, a na koniec wyrzuca ją z pracy i każe wracać na ulicę.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.