„Triumf miłości” – Odcinek 2: Pierwsze spotkanie

W 2. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: María i Maks wpadają sobie w oko. Emisja 4 czerwca 2023 o godz. 13.20 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Tomasa chce wyjawić Juanowi Pablowi prawdę na temat Victorii, ale w ostatniej chwili wycofuje się. Dowiedziawszy się o tym, Bernarda policzkuje ją i nakazuje milczenie. Tomasa odgraża się. Victoria ze łzami w oczach wspomina swoje bezskuteczne poszukiwania córki. Odwiedza sierociniec i zaprasza siostry na najbliższy pokaz mody. Wśród podopiecznych zakonnic jest María Desamparada. María nie kryje swojego podziwu dla Victorii, wręcz garnie się do niej i wyznaje, że marzy o karierze modelki. Victoria przytula dziewczynę i doznaje niewytłumaczalnego wzruszenia. Obiecuje, że porozmawiają później.

Victoria wyznaje Antoniecie, że kiedy objęła Maríę poczuła jakby ją znała od lat. Gdy przyjaciółka pyta, czy zapomniała już o Juanie Pablu, Victoria przyznaje, że tak jak mocno go kiedyś kochała, tak teraz go nienawidzi i chciałaby go widzieć martwego. Juan Pablo wypytuje Bernardę o dokładne okoliczności śmierci ojca. Bernarda unika odpowiedzi, sugerując, że to zbyt bolesne dla niej wspomnienia. María i Maks spotykają się po raz pierwszy, oboje są zauroczeni sobą nawzajem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosci
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.