Przyparte do muru siostry Silva sprzedają część ruchomości antykwariuszowi. Brakuje im jednak odwagi, by pozbyć się obrazu swojej matki. Po tym jak Carolina zagroziła im, że poszuka innego dostawcy, postanawiają uciec się do oszustwa, by tylko wywiązać się ze zobowiązania wobec Villa de París. Celia podejmuje się przetłumaczenia z języka angielskiego książeczki z instrukcją, jak wykonać sukno do stołów bilardowych. Blanca zgadza się przyjąć pieniądze od narzeczonego, z czego później się wycofuje z obawy przed doñą Dolores.

Gabriel proponuje Francisce wystąpienie w Ambigú. Celia przekonuje niezdecydowaną siostrę, żeby poszła do lokalu i poznała panującą w nim atmosferę. Petra przyjmuje pomoc od Celii, która oferuje jej lekcje czytania, co zaś nie podoba się Miguelowi. Elisa postanawia na wszelkie możliwe sposoby zwrócić na siebie uwagę Salvadora. Odwiedza go nawet w fabryce i zaprosza na przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin Sofíi.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.