„Sześć sióstr” – Odcinek 32: Rychły ślub

W 32. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Blanca che przyspieszyć datę ślubu z Rodolfem. Emisja 10 stycznia o godz. 17:05 w telewizji WP .

Elisa powraca do rodzinnego domu w towarzystwie ciotki Adolfiny, która szybko staje się niewygodnym gościem. Siostry Silva obawiają się, że kobieta odkryje skrzętnie ukrywany przed światem sekret dotyczący ich ojca. Jedynym możliwym sposobem na niedopuszczenie do tej sytuacji jest jak najszybsze odesłanie Adolfiny do jej do domu w Toledo. Po powrocie do zdrowia Blanca pragnie przyspieszyć datę ślubu z Rodolfem. Reakcja narzeczonego i przyszłej teściowej może ją zaskoczyć. Luisa przyznaje się, że popełniła błąd, powątpiewając w szczerość słów Franciski. Siostry Silva nie akceptują nowego adoratora Celii. Nawet Francisca uważa Joaquína za nieodpowiedniego partnera.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.