„Sześć sióstr” – Odcinek 29: Moja wina

W 29. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Adela otrzymuje kolejny bukiet kwiatów, a wraz z nim zaproszenie. Emisja 5 stycznia o godz. 17:05 w telewizji WP .

Elisa naskakuje na Dianę za jej pocałunek z Salvadorem. Między siostrami dochodzi do nieprzyjemnej konfrontacji, która przyniesie nieoczekiwane rezultaty. Cristóbal nie zgadza się opuścić ciężko chorej Blanki, co doprowadza Rodolfa do szewskiej pasji. Don Ricardo jest bliski odkrycia jednego z sekretów sióstr Silva. By zaradzić sytuacji Diana przypuszcza kontratak na wuja i osiąga sukces.

Francisca podejrzewa, że Lucía odkryła, że to ona ukrywa się pod pseudonimem „pięknej Margarity” i obawia się, że jej przyjaciółka zechce podzielić się wiadomością z całym Madrytem. Nieodgadnione pozostaje imię osoby, która posyła Adeli kwiaty. Wkrótce jednak zasłona tajemnicy może zostać zerwana, albowiem wraz z kolejnym bukietem pojawia się liścik z tajemniczą i niebezpieczną propozycją.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.