„Sześć sióstr” – Odcinek 27: Ultimatum

W 27. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Don Ricardo obliguje Salvadora do zdecydowania, z kim trzyma. Emisja 3 stycznia o godz. 17:05 w telewizji WP .

Adela otrzymuje kolejne bukiety kwiatów od anonimowego wielbiciela, co staje się tematem plotek, którym ona nie może zaradzić. Równie bezradni są bliscy Rosalíi wobec nieustępującej choroby kobiety. Jej życie wisi na włosku, a kolejne godziny będą decydujące. Także przyszłe małżeństwo Blanki z Rodolfem zostaje staje pod znakiem zapytania ze względu na ultimatum postawione przez Victorię.

Ma miejsce randka w ciemno zaaranżowana przez Petrę. Celia jest zaskoczona osobą Joaquína, kuzyna Miguela. Don Ricardo podejrzewa, że Salvador pomaga siostrom Silva w rozwiązaniu problemów finansowych fabryki. Postanawia przycisnąć go do muru i zmusić do podjęcia wyboru – czy jest z nim, czy przeciw niemu.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.