Vanessa prosi Paulina, żeby przyjął jej pomoc jako rekompensatę za wyrządzone krzywdy. On odpowiada, że nie czuje się przez nią skrzywdzony ani nie żałuje spędzonych z nią chwil, gdyż były cudowne. Chwilę później wyznają sobie miłość i oddają się sobie. Alberto uprzedza Isaura, że Marina nie jest samotna i bezbronna. Ricardo robi się zazdrosny. Przypomina Albertowi, że odkąd okazało się, że nie jest ojcem syna Mariny powinien usunąć się na bok.

Między Ricardem a Isaurem dochodzi do wymiany zdań. Ricardo uprzedza mężczyznę, że nie pozwoli mu wykorzystywać ojcostwo do zawracania głowy Marinie. Isauro odgraża mu się. Ostrzega, żeby go nie prowokował, bo mógłby nawet zmusić Marinę do zerwania zaręczyn. Susana kokietuje Luisa. Usiłuje przekonać byłego kochanka, że wciąż go kocha i bardzo za nim tęskni, jednak on nie daje się nabrać. Anita słyszy jak Paulino wyznaje Yolandzie, że wrócił do Vanessy, gdyż ją kocha.

Luis raz jeszcze prosi Marinę o przebaczenie. Obiecuje, że odtąd będzie bronił jej oraz wnuka, by nikt więcej ich nie skrzywdził. Marina przyznaje, że zbyt długo nosiła w sobie żal i pragnie zrzucić z siebie ten ciężar. Uprzedza ojca, że potrzebuje czasu, aby nabrać do niego zaufania. Anita oznajmia Paulinowi, że spodziewa się jego dziecka. Isauro poznaje Rafita. Sugeruje Marinie, że mogliby się pobrać, ale ona z miejsca odrzuca tę propozycję. Marina wyznaje Ricardowi, że z ciężkim sercem oddała syna w ręce Isaura.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.