Badania DNA wykazują, że Isauro jest ojcem dziecka Mariny. Zrozpaczona matka żąda powtórzenia badania. Ximena uprzedza ją, że do tego potrzeba czasu, a jego wynik niewiele zmieni, albowiem sędzia wydał już wyrok. Marina nie wyobraża sobie, że miałaby zezwalać choremu mężczyźnie na spotkania z synem. Alberto jest zdumiony wynikiem badania DNA. Czuje bowiem, że w żyłach Rafita płynie jego krew. Erasmo mówi Yolandzie, że chociaż Vanessa i Paulino pracują blisko siebie, nie łączą ich żadne więzy, albowiem on pozostaje wierny Anicie.

Wynik badania na ojcostwo wprawia w zdumienie bliskich Mariny. Luis zapowiada, że nie dopuści Isaura do wnuka. Ricardo uprzedza go, że Marina może ściągnąć na siebie problemy, jeśli nie pozwoli Isaurowi widywać się z Rafitą. Claudia pomaga Yolandzie zrozumieć, jaki naprawdę jest Erasmo. Yolanda uświadamia sobie, że Erick jest niewinny. Postanawia mu przebaczyć i dać drugą szansę. Isauro odkrywa, że Ramona podsłuchała jego rozmowę z Lucrecią, z której dowiedziała się, że nigdy nie spał z Mariną. Aby ocalić własną skórę, zabija kobietę i wrzuca jej ciało do rzeki. Paulino odkrywa, że Vanessa zapłaciła Waldowi, żeby go przesłuchał. Ona wyjaśnia, że pragnie pomóc mu w zrealizowaniu marzeń.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.