Susana okazuje wdzięczność Prudencii za ponowne przyjęcie ją pod swój dach. Angustias obawia się, że Prudencia może pożałować tej decyzji. Isauro wścieka się, gdy Ramona zostaje zwolniona ze szpitala za posługiwanie się fałszywą tożsamością. Uznaje kobietę za bezużyteczną i przegania ją z domu. Vanessa nie kryje zdumienia z powrotu matki do domu rodziny Ocaranza. Susana wyjaśnia, że musiała opuścić wynajęte mieszkanie, a Prudencia wspaniałomyślnie zgodziła się ugościć ją u siebie. Vanessa uprzedza matkę, że nie ma co liczyć na więcej niż współczucie Prudencii.

Rozpoczyna się rozprawa Isaura i Mariny. Alberto zjawia się w sądzie, aby zeznać, że Rafita jest jego synem. Jego obecność denerwuje Ricarda. Isauro wspomina Lucrecii o obecności Alberta w sądzie. Insynuuje, że jej związek z Albertem wisi na włosku, dlatego tym bardziej powinna mu pomóc w sfałszowaniu badań DNA. Lucrecia żąda sowitej zapłaty w zamian za podmienienie próbek. Marina zeznaje przed sądem, że Isauro ją zgwałcił.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.