Anita słyszy jak Paulino wyznaje Erasmowi, że wciąż szaleje za Vanessą, ale nie ulega temu uczuciu. W rozmowie z matką wyznaje, że chciałaby, żeby Paulino pokochał ją tak jak Vanessę. Marina zgadza się zamieszkać w domu rodziców. Susana planuje odegrać się na Luisie. Wykorzystuje fakt, że Zacarias go okrada, zawyżając ceny, aby zmusić go do podzielenia się pieniędzmi w zamian na swoje milczenie. Luis wyznaje Marinie, że był ślepcem, albowiem nie dostrzegał jak wspaniałą jest osobą. Dodaje, że gdyby mógł, cofnąłby czas, żeby naprawić popełnione błędy.

Anita próbuje uwieść Paulina. Vanessa przeprasza Marinę za wyrządzone krzywdy oraz proponuje przyjaźń. Lucrecia donosi Isaurowi o spotkaniu Mariny z Albertem. Uprzedza go, że między tym dwojgiem może dojść do pojednania. Isauro przypomina jej, że Marina jest uczciwa i nie umawiałaby się z Albertem za plecami Ricarda. Prudencia dzieli się z Angustias swoją radością z bliskiego kontaktu z córką i wnuczką. Toribio demaskuje Ramonę i donosi na nią dr. Muñozowi de Baena. Marina wyjawia, że Ramona była służącą Isaura.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.