„Światło twoich oczu” - Odcinek 95: Wyznanie Alberta | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 95: Wyznanie Alberta

novela.pl 16 stycznia 2019 0

W 95. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Alberto wyznaje miłość Marinie. Emisja 23 stycznia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 95: Wyznanie Alberta

Baldomero i Margarito wyjaśniają sobie sytuację z Damianą. Alberto czyni wyrzuty Susanie, że biła córkę oraz zmusiła ją do poślubienia Edsona, żeby spłacić własne długi. Prudencia także zwraca się do niej z pretensjami. Wypomina jej, że przez cały czas ich oszukiwała. Oskarżona próbuje się bronić. Ma żal do córki, że powiedziała wszystkim prawdę. Pragnie czym prędzej znaleźć sposób na zaradzenie sytuacji. Vanessa odcina się od problemów matki. Oznajmia, że postanowiła ułożyć sobie życie od nowa po swojemu. Alberto uświadamia Susanę, że będzie musiała długo kajać się przed córką zanim zdobędzie jej wybaczenie. Uprzedza matkę, by nie dała się nabrać na krokodyle łzy Susany i jej szczere zapewnienia jakoby kierowała nią troska o dobro córki. Marina wyraża zgodę na wykonanie badań DNA na potwierdzenie ojcostwa. Alberto wyznaje Marinie, że zawsze będzie kobietą jego życia.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X