Alberto i Vanessa spotykają Marinę. Vanessa przedstawia się jako narzeczona Alberta. Marina czyni wyrzuty chłopakowi, że ją pocałował i rozbudził jej nadzieje, ukrywając prawdę o swoich zaręczynach. Nie chce słuchać jego wyjaśnień, ani w ogóle mieć z nim do czynienia. Isauro żąda od Damiany, aby zakazała Marinie spotykań z Albertem, gdyż przysporzą jej tylko cierpienia. Kobieta przypomina mu, że nie ma prawa decydować o losie Mariny, która doskonale bawi się w towarzystwie młodzieńca. On uważa inaczej. Przypomina, że uratował jej podopiecznej życie, narażając przy tym swoje własne. Prudencia dowiaduje się od Luisa, że Marina ponownie zakradła się na ich ziemię, aby spotkać się z Albertem. Nie zgadza się z opinią męża, że dziewczyna umyślnie wykorzystuje swoją ślepotę, aby owinąć sobie ich syna wokół palca.

Marina wyjawia Damianie, że została oszukana przez Alberta. Łudziła się, że darzy ją szczerym uczuciem, a tymczasem okazało się, że ma narzeczoną. Wspomina także o nieprzyjemnym spotkaniu z Luisem, którzy przegonił ją ze swojego rancza i powiedział, że nie jest na nim mile widziana. Paulino i Yolanda mogą pozostać na hacjendzie La Añoranza dzięki wstawiennictwu Alberta. Damiana nabiera podejrzeń, że zazdrość Isaura bierze się z nieodwzajemnionej miłości do Mariny. Uznaje, że w tej sytuacji nie powinien więcej ich odwiedzać. On usiłuje przekonać ją, że kieruje nim wyłącznie troska o ich los. Angustias uświadamia Prudensię, że Alberto stracił głowę dla Mariny, chociaż sam nie zdaje sobie z tego sprawy. Podkreśla, że jego twarz promienieje za każdym razem, gdy o niej wspomina.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.