Marina czuje się dotknięta komentarzem Isaura. Ramona uważa, że mężczyzna postąpił okrutnie wobec dziewczyny. Nie zgadza się, aby manipulował ani nią, ani jej uczuciami. On natomiast sądzi, że María jest zbyt naiwna i ktoś musiał ukazać jej prawdę. Angustias odkrywa, że Damiana mieszka w opuszczonej chatce. Składa jej niezapowiedzianą wizytę, w trakcie której oferuje pieniądze w zamian za wyjawienie, gdzie została pochowana córka Prudensi i Luisa. Damiana odmawia przyjęcia zapłaty i wmawia kobiecie, że pogrzebała niemowlę gdzieś w górach.

Isauro prosi Marinę, aby obiecała mu, że nigdy więcej nie zobaczy się z Albertem. Spotyka go odmowa. Marina wierzy, że pocałunek zbliżył ją do Alberta i umocnił łączącą ich więź. Kiedy Paulino uświadamia ją, że Alberto ma narzeczoną, dochodzi do wniosku, że postąpiła nierozważnie, lekceważąc przestrogę Yolandy. Angustias powtarza Prudensi kłamstwo wymyślone na poczekaniu przez Damianę. Prudencia nie wierzy, że Damiana nie potrafi wskazać miejsca pochówku jej córki.

Ramona usiłuje przetłumaczyć Isaurowi, że musiał nadejść dzień, w którym Marina zakocha się w jakimś chłopcu. Doktor jest przekonany, że nikt nie pokocha Mariny tak bardzo jak on. Paulino zwraca się z pretensjami do Alberta o to, że rozkochał w sobie Marinę i skradł jej pocałunek, chociaż ma narzeczoną. Dochodzi między nimi do bójki. Luis zatrzymuje Marinę, gdy ta zmierza na hacjendę, gotowa złożyć wizytę Albertowi. Oznajmia jej, że nie jest mile widziana w jego domu, zaś jego syn jest zaręczony z piękną dziewczyną.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.