„Światło twoich oczu” - Odcinek 49: Rozstanie | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 49: Rozstanie

novela.pl 6 listopada 2018 0

W 49. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina i Alberto rozstaja się. Emisja 13 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 49: Rozstanie

Marina spóźnia się na umówione spotkanie z Albertem, podczas którego mieli skorygować błąd w akcie małżeńskim. Alberto szuka żony w jej tymczasowym mieszkanku. Gdy dowiaduje się, że je opuściła, uznaje że nie zależy jej na ratowaniu ich małżeństwa. Marina dochodzi do tego samego wniosku. Paulino wyznaje Vanessie, że za nią tęskni. Dziewczyna uprzedza go, że nie mogą być razem, ponieważ matka chce wyswatać ją z Albertem. Marina kontaktuje się telefonicznie z Prudencią, aby poinformować o swojej przeprowadzce. Prosi, żeby nie wyjawiała Albertowi ani Luisowi jej nowego miejsca zamieszkania. Susana zawiadamia córkę, że stoi przed szansą odzyskania Alberta, albowiem ten postanowił zapomnieć o Marinie. Marina mówi Yolandzie, że bardzo rozczarowała się Albertem i dlatego spróbuje wymazać go z pamięci.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X