„Światło twoich oczu” - Odcinek 46: Pomysł Susany | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 46: Pomysł Susany

novela.pl 31 października 2018 0

W 46. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Susana pragnie doprowadzić do rozwodu Alberta z Mariną. Emisja 8 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 46: Pomysł Susany

Susana wmawia wszystkim, że została okradziona i zmusza córkę, aby była jej wspólniczką w kłamstwie. Wszystko po to, by rodzina Ocaranza pozwoliła im obu pozostać na ranczo. Alberto wyjaśnia Vanessie, że został na hacjendzie na prośbę matki oraz że zlecił detektywowi odnalezienie Mariny. Susana nalega, aby jej córka ponownie zarzuciła sidła na Alberta. Angustias próbuje przekonać Alberta, że wspólnymi siłami są w stanie nakłonić Luisa, żeby zwrócił Marinie to, co jej się należy.

Isauro próbuje wydusić z Yolandy, dokąd udała się Mariana. Paulino staje w obronie dziewczyny, uderza natręta i zmusza go do wycofania się. Susana proponuje Luisowi, aby wykorzystali zniknięcie Mariny i oskarżyli ją o opuszczenie ogniska domowego, aby w efekcie doprowadzić do jej rozwodu z Albertem. Luis nie chce narażać się ponownie synowi, który zgodził się dalej nosić jego nazwisko. Zgadza się natomiast, żeby Susana zajęła się wszystkim sama i obiecuje nie wydać jej Albertowi.

Mija sześć miesięcy od zniknięcia Marny. Alberto jest zdesperowany brakiem wieści o żonie. Erick uświadamia go, że Marina umyślnie unika kontaktu z nim. Baldomero i Toribio w końcu odnajdują Marinę i Damianę. Susana uświadamia Isaura, że nikt nie zna miejsca pobytu Mariny.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X