Prudencia mówi Vanessie, że Marina przystała na propozycję spędzenia kilku dni na hacjendzie. Dodaje, że chciałaby poznać dziewczynę, dla której Alberto tak bardzo się zmienił. Vanessa prosi Prudencię, żeby pozwoliła jej i Susanie pozostać w tym czasie w domu. Zobowiązuje się dopilnować, aby jej matka nie sprawiała kłopotów. Susana zaciera ręce na wieść o przybyciu Mariny. Zamierza dopiec dziewczynie na tyle skutecznie, aby pożałowała swojej decyzji.

Alberto obawia się, że Marina naraża się na niepotrzebne ryzyko, przyjmując zaproszenie od jego matki. Zwłaszcza ze względu na obecność Vanessy. Prudencia uspokaja syna. Zapewnia go, że Vanessa chce im pomóc, a nie zaszkodzić. Marina domyśla się, że Vanessa nie darzy jej sympatią i ośmiela się zasugerować jej to przy pierwszej okazji. Daje jej do zrozumienia, że gdyby Alberto rzeczywiście był w niej zakochany, nie zostawiłby jej oraz sugeruje, że wciąż może zasmakować szczęścia, jeśli tego zapragnie.

Susana nie przepuszcza okazji, aby dokuczyć Marinie z powodu jej ślepoty. Prudencia wyjawia Marinie, że jej mąż zareagował bardzo nerwowo, gdy usłyszał od Alberta, że jest w niej zakochany i dlatego polecił wypędzić ją i jej matkę. Angustias wyjaśnia, że Prudencia nie miała pojęcia o rozkazie męża i nie ponosi odpowiedzialności za jego winę. Marina chce natychmiast opuścić hacjendę. Prudencia błaga ją, żeby została.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.