Susana okłamuje wszystkich, że zgubiła cenną bransoletkę, aby opóźnić swój wyjazd z hacjendy. Następnie donosi córce, że Marina nie zerwała z Albertem, a na dodatek otrzymuje od niego finansowe wsparcie. Vanessa domyśla się, że ona i matka nie mają już czego szukać i powinny wyjechać do miasta. Susana jest odmiennego zdania. Odmawia opuszczenia hacjendy, dopóki nie doprowadzą do rozdzielenia Mariny i Alberta.

Baldomero wyznaje Marinie, że Damiana zgodziła się zostać jego partnerką z nadzieją, że zaakceptuje ich związek. Dziewczyna oznajmia, że cieszy się szczęściem matki. Damiana zdradza Baldomerowi, że Zacarias próbował ją napastować. Jednakże nie zmierza zgłaszać tego policji przez wzgląd Marinę. Angustias wyjawia Damianie, że Zacarias działał z polecenia Luisa, jednak nie otrzymał przyzwolenia na użycie siły. Damiana uważa, że wybiła godzina, aby Luis dowiedział się, że Marina jest jego córką. Angustias nie podziela jej opinii. Obawia się, że ucierpiałaby na tym Prudencia. Proponuje, aby nie podejmowały żadnych działań, zwłaszcza że po ślubie z Albertem Marina otrzyma wszystko, co jej się należy.

Prudencia mówi Susanie, że powinna nakłonić córkę do wyjazdu do miasta i ułożenia sobie życia od nowa. Susana próbuje wzbudzić litość Prudencii i insynuuje, że Vanessa będzie niepocieszona, gdy dowie się, że nie zostanie żoną Alberta. Marina i Damiana przyjmują od Prudencii zaproszenie na kilkudniowy pobyt na hacjendzie.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.