Vanessa jest bliska wyznania Prudencii, że nie kocha Alberta, lecz Susana nie pozwala jej dokończyć zdania. Zacarias próbuje zgwałcić Damianę, gdy zjawia się w jej chatce, aby wypędzić ją razem z Mariną. Kobieta stawia opór. W trakcie szamotaniny zostaje popchnięta, uderza się w głowę i traci przytomność. Susana wymaga od córki posłuszeństwa i obliguje ją do poślubienia Alberta.

Alberto oznajmia ojcu, że postanowił poślubić Marinę. Luis nie wyraża na to zgody. Sądzi, że dziewczyna zniszczy życie im wszystkim i nie dorasta do pięt Vanessie. Margarito wzburza się na wieść, że Paulino jest zakochany w Vanessie. Próbuje przetłumaczyć chłopakowi, że zakochał się w niewłaściwej osobie i naraża się szefowi. Paulino nie przejmuje się jego ostrzeżeniem. Motywuje go myśl, że Vanessa odwzajemnia jego miłość i oświadcza, że jest gotowy o nią zawalczyć.

Alberto decyduje się odejść z domu po tym jak ojciec nie zaakceptował Mariny w roli jego przyszłej żony. Prudencia błaga syna, żeby zmienił zdanie. Mdleje, gdy ten upiera się przy swoim. Isauro przybywa na pomoc Damianie. Uspokaja Marinę przejętą stanem matki. Susana namawia Vanessę, żeby wspólnymi siłami zatrzymały Alberta na hacjendzie. Uświadamia córkę, że jeśli chłopak odejdzie z domu, Luis natychmiast go wydziedziczy, a to przekreśli ich plany. Alberto przeprasza Vanessę za zerwanie zaręczyn. Dziewczyna odpowiada, że nie żywi do niego urazy, lecz podziwia za odwagę z jaką broni miłości do Mariny i stawia go za wzór do naśladowania. Marina oznajmia Toribiowi, że razem z Damianą zamieszkają w domu Isaura.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.