„Światło twoich oczu” - Odcinek 102: Rozpad małżeństwa | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 102: Rozpad małżeństwa

novela.pl 25 stycznia 2019 0

W 102. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Prudencia postanawia rozwieść się z mężem. Emisja 1 lutego 2019 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 102: Rozpad małżeństwa

Luis odmawia udzielenia rozwodu Prudencii. Przypomina jej, że mieszka w jego domu, zarządza całym ich majątkiem, w tym jej spadkiem, oraz uprzedza, że jeśli będzie nalegała na rozwód, wyląduje na bruku. Prudencia wyjawia Albertowi, że odkryła romans męża z Susaną. Ponieważ on nie zgadza się odejść, postanowiła sama to zrobić. Zapowiada mężowi, że odtąd będzie musiał kontaktować się z jej adwokatem. Vanessa wypytuje matkę o motywy jakimi kierowała się, gdy wdawała się w romans z Luisem. Susana odpowiada, że pragnęła odebrać go Prudencii, zostać panią Ocaranza i dysponować majątkiem, jakiego nie dał jej mąż.

Ricardo dzieli się z matką radością z planowanego małżeństwa z Mariną. Marina proponuje Prudencii, żeby zamieszkały razem w mieszkaniu na przedmieściach. Luis próbuje wyprzeć się romansu z Susaną. Vanessa uświadamia Luisa, że Susana postrzegała go jedynie jako szansę na rozwiązanie problemów finansowych. Mecenas Hurtado uprzedza Marinę o niespodziewanym wyjeździe Isaura. Susana mówi Zacariasowi, że nie będą mogli dłużej korzystać z konta Luisa, ponieważ to niebezpieczne. Radzi mu, żeby wyjechał gdzieś daleko. On zmusza ją, żeby pomogła mu w opuszczeniu kraju. Prudencia prosi Marinę, żeby nie rezygnowała z zamiaru przyjęcia nazwiska Ocaranza, ponieważ daje jej przewagę nad Isaurem oraz dostęp do spadku po Luisie. Hortensia informuje Lucrecię o planowanym rozwodzie Prudencii i Luisa.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X