Luis pragnie odegrać się na Isaurze za zabranie jego wnuka. Isauro zmusza Marinę, aby przyszła do niego, a następnie próbuje ją pocałować. Ona wymierza mu policzek i oświadcza, że z miłości do syna jest gotowa na znacznie więcej. Zapowiada, że zwróci się do sądu, żeby go zbadano i stwierdzono chorobę psychiczną, którą od dawna u niego podejrzewa. Dodaje, że zamierza poślubić Ricarda i dać synowi ojca, na którego zasługuje. Susana namawia Zacariasa do wykorzystania konta bankowego Luisa do prania pieniędzy.

Marina zgadza się przyjąć nazwisko Ocaranza. Ma nadzieję, że w ten sposób sędziowie zaczną traktować ją poważnie. Lucrecia ma pretensje do Alberta, że nie traktuje jej z należytym szacunkiem. Alberto daje jej do zrozumienia, że zamierza dalej troszczyć się o Marinę i Rafita. Jest gotowy poświęcić dla nich swój związek z Lucrecią. Zazdrosna narzeczona zapewnia go, że żadna inna kobieta nie pokocha go tak jak ona.

Vanessa oznajmia Luisowi, ze postanowiła przyjąć propozycję jednej firmy z Guadalajary, która zapewnia jej pracę oraz szansę na ukończenie studiów. Isauro pragnie czym prędzej poddać się operacji, żeby zwiększyć swoje szanse na zdobycie serca Mariny. Lucrecia obiecuje, że mu w tym pomoże. Marina mówi Ricardowi, że postanowiła przyjąć nazwisko Ocaranza oraz proponuje mu małżeństwo. Ricardo z radością zgadza się zostać mężem Mariny. Prudencia odkrywa zdradę Luisa. Policzkuje męża i żąda od niego rozwodu.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.