„Światło twoich oczu” - Odcinek 100: Podejrzenia Angustias | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 100: Podejrzenia Angustias

novela.pl 23 stycznia 2019 0

W 100. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Angustias nakrywa Luisa w pokoju Susany. Emisja 30 stycznia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 100: Podejrzenia Angustias

Susana dokucza Luisowi, gdy ośmiela się przypomnieć mu, że sam oddał córkę w ręce Isaura, chociaż był wtedy przekonany, że postępuje właściwie. Baldomero mówi Margaritowi, że Paulino wcale nie ucieszył się z wiadomości o ciąży Anity, jednak nie zamierza uchylać się od odpowiedzialności. Vanessa dowiaduje się, że Anita oczekuje dziecka Paulina. Natychmiast zrywa z nim, żeby mógł bez przeszkód ułożyć sobie życie z matką jego dziecka. Marina żali się Albertowi, że musiała podporządkować się prawu i zezwolić Isaurowi na odwiedzanie syna. Alberto namawia ją, żeby wspólnie poszukali sposobu na zaradzenie tej sytuacji.

Luis w końcu ulega kokieterii Susany. Erick zapewnia Margarita, że ma poważne zamiary wobec Yolandy. Angustias donosi Prudencii, że widziała Luisa opuszczającego pokój Susany. Sugeruje, że tych dwoje łączy romans. Prudencia bagatelizuje sytuację. Paulino wyjawia Yolandzie, że Vanessa zerwała z nim, żeby mógł być z Anitą. Jest zrozpaczony myślą, że ukochana poświęciła się dla niego. Yolanda radzi mu, żeby przestał zamartwiać się o Vanessę i pomyślał o dziecku. Isauro postanawia zabrać Rafita do parku wbrew woli Mariny. Powołuje się na przysługujące mu prawo. Marina obawia się, że Isauro zechce porwać jej syna.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X