„Słodka miłość” – Odcinek 29: Niespodziewana decyzja

W 29. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Natacha rezygnuje z wyjazdu do Los Angeles. Marcos kocha się z Noelią. Emisja 9 stycznia o godz. 12:00 w TV Puls.

Victoria jest zdumiona groźbą wytoczenia procesu. Nie zgadza się z punktem widzenia Noelii. Pepe także wnosi sprzeciw przeciwko zamierzeniom młodej adwokat. Gniewa się na nią i namawia, żeby wróciła na południe kraju. Lorenzo dowiaduje się o recepturach przyniesionych przez Pepe. Planuje włączyć je do swojego planu zniszczenia fabryki. Brenda jest zaniepokojona zachowaniem Lucasa, który znacznie się od niej oddalił. Flor wykorzystuje sytuację, by zwrócić na siebie uwagę Lucasa. Natacha podejmuje decyzję o powrocie razem z Freddy’m do Los Angeles. W ostatniej chwili zmienia zdanie i wysiada z samolotu. Isabel pomaga Pepe ochłonąć po spięciu z Noelią. Marcos i Noelia zostają sam na sam. Próbując opanować niepokój, popełniają błąd i idą do łóżka.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Słodka miłość” (Dulce amor), telenowela, Argentyna 2012-2013; Reżyseria: Mauro Scandolari, Hugo Alejandro Moser; Występują: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Laura Novoa, Segundo Cernadas, Sol Estevanez, Rocío Igarzábal, Calu Rivero, Nicolás Riera; Strona: www.slodkamilosc.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.