„Siła serca” – Odcinek 74: Trucizna

W 74. odcinku telenoweli „Siła serca”: Ángela zostaje otruta i trafia do szpitala. Emisja 16 marca 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Juan Marcos dowiaduje się, że zostanie ojcem. Jest zdeterminowany, by dowieść niewinności Ángeli i zwrócić jej wolność. Wyznaje Fernandzie, że nie chce, by jego dziecko przyszło na świat w zakładzie karnym. Luis źle przyjmuje wiadomość o ciąży Ángeli.

Szef wmawia Nicolasowi, że próbuje odszukać jego biologicznych rodziców. Ángela wyjawia Norze, że spodziewa się dziecka. Pokazuje jej zdjęcia rodzinne. Kobieta rozpoznaje na nich Willy’ego. Paula ma nadzieję, że Emma stanie po jej stronie, jednak ona ufa Juanowi Marcosowi i Ángeli.

Vicente próbuje wyjawić prawdę Juanowi Marcosowi, ale Fernanda mu w tym przeszkadza. Vikingo nie chce oddać Samancie nagrania Luisa, na którym Fernanda przyznaje się do popełnionych zbrodni. W trakcie szarpaniny płyta DVD ulega uszkodzeniu. La Loba dosypuje truciznę do jedzenia Nory. Ángela trafia do szpitala. Juan Marcos znajduje kolejne dowody, które jeszcze bardziej pogrążają Ángelę. Willy i Miguel widzą, jak Stella rozmawia z Jimenezem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.