„Siła serca” – Odcinek 68: Ángela i Samantha otwierają agencję

W 68. odcinku telenoweli „Siła serca”: Ángela i Samantha spełniają marzenie o założeniu agencji. Emisja 8 marca 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Samantha i Willy pobierają się. Ich jedynym świadkiem jest pies Arturo. Gabriel usiłuje wyłudzić pieniądze od Vicentego. Grozi, że jeśli ich nie otrzyma, wyjawi że Fernanda zabiła Josefinę. Stella zauważa, że Bernardo robi postępy w leczeniu. Wykorzystuje to, aby się wzbogacić. Pablo i Emma przechodzą pierwszy kryzys w związku.

Juan Marcos i Willy szykują niespodziankę dla Ángeli i Samanthy – oddają im do dyspozycji piętro, aby mogły otworzyć własną agencję ochrony. W agencji zjawia się Miguel Gutiérrez, syn Miguela Valdesa. Razem z Ángelą wykonują badania DNA, aby przekonać się, czy są rodzeństwem. Fernanda uwodzi Camila. Vicente nakrywa ich razem i grozi Camilowi. Juan Marcos wyjeżdża do Londynu, aby kupić mieszkanie. Paula postanawia mu towarzyszyć. Willy odtrąca zaloty Loreny. Miguel zastanawia się, czy łączy go pokrewieństwo z Samanthą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.