„Siła serca” – Odcinek 35: Miłosna schadzka

W 35. odcinku telenoweli „Siła serca”: Ángela oddaje się Juanowi Marcosowi przed ślubem z Luisem. Emisja 20 stycznia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Eugenia ostrzega Samanthę, że znalazła się w niebezpieczeństwie tak samo jak Willy. Fernanda wyznaje Juanowi Marcosowi swoje uczucia. Spotyka ją rozczarowanie, albowiem on ich nie odwzajemnia. Willy wyciąga od Perly i Daría informacje na temat swojego syna. Razem z Samanthą jadą do sierocińca i wynoszą z niego dokumenty. Bernardo wsypuje tabletkę poronną do soku i podaje go Sol.

Octavio zakrada się do pokoju Génesis, ale zostaje przyłapany przez Emmę. Juan Marcos dowiaduje się o tym i policzkuje Octavia. Willy zostaje ponownie zaatakowany. Eugenia ratuje go z opresji za cenę własnego życia. Juan Marcos prosi Bernarda, aby opowiedział mu całą prawdę o Isabel.

Nadchodzi dzień ślubu Ángeli i Luisa. Fernanda jest przybita, bo Juan Marcos jej nie odwiedza. Luis odczytuje wiadomość, którą Juan Marcos napisał do jego przyszłej żony. Willy proponuje Samancie, żeby zostali parą. Juan Marcos i Ángela spotykają się ukradkiem i oddają się sobie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.