„Siła serca” – Odcinek 10: Fernanda porywa Isabel

W 10. odcinku telenoweli „Siła serca”: Fernanda obiera sobie nowy cel. Emisja 16 grudnia 2022 o godz. 16.50 i 21.30 w Novelas+.

Juan Marcos mówi córce, że postanowił rozwieść się z jej matką. Génesis jest smutna i nie chce, żeby Isabel odchodziła z domu. Isabel szantażuje Juana Marcosa, żeby go złamać. Grozi, że rzuci się z dachu, ale to nie robi na nim wrażenia.

Fernanda proponuje Isabel, żeby zamieszkała u niej. Prosi o utrzymanie tego w sekrecie, zwłaszcza przed Juanem Marcosem. Willy zarzuca ojcu, że posłużył się kłamstwem, aby zmusić go do powrotu. Chce wrócić do Londynu, gdy tylko ten zostanie wypisany ze szpitala. Benardo ostrzega syna, że wtedy go wydziedziczy.

Benardo prosi Vicentego o pilnowanie Fernandy, aby nie popełniła kolejnej zbrodni. Vicente uważa, że tylko śmierć Juana Marcosa ją uspokoi. Tymczasem Fernarda rozpoczyna kolejny etap swojej zemsty. Związuje Isabel, a następnie wyznać jej, że zepchnęła ją ze schodów i zabiła rodziców Juana Marcosa. Ángela przynaje się Juanowi Marcosowi, że powiedziała jego żonie o tym, co do niego czuje.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.