Santa zaprzecza jakoby znała Santiago. Pojawienie się młodszego brata Humberto, o którego istnieniu nie miała pojęcia, może pokrzyżować jej plany. Santiago prosi Santę, żeby wyjaśniła mu, dlaczego skłamała. Victoria nakrywa Carlosa na szperaniu w rzeczach Santiago. Ten ostatni domyśla się, że ktoś plądrował w jego pokoju i prosi Victorię, żeby to się więcej nie powtórzyło.

Daniela pyta Bárbarę, czy nie zżera ją ciekawość poznania żony muzyka, którego obie wtrąciły do więzienia. Santiago pyta Santę, dlaczego ukryła przed Humberto fakt, że jest matką. Ona opowiada mu o tym, że była żoną innego mężczyzną, ale ten umarł i choć nie szukała miłości, poznała Humberto, i zakochała się w nim. Hortensia poznaje Marę i nie przypada jej do gustu z powodu koloru włosów. Liseth prosi Humberto o pieniądze dla ich wspólnego dziecka. Gaspar czuje się źle z powodu trucizny, jaką George dosypał mu do soli. Santa zjawia się niespodziewanie w rezydencji i przyłapuje narzeczonego na pocałunku z Liseth.

Emisja 9 lipca o godz. 12:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Santa Diabla”, telenowela, Stany Zjednoczone 2013; Reżyseria: Luis Manzo, Ricardo Schwartz; Występują: Gaby Espino, Aarón Díaz, Carlos Ponce, Ximena Duque, Frances Ondiviela, Roberto Mateos, Wanda D’Isidoro, Zully Montero i inni; Strona: santadiabla.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.