Pancho zgłasza policji kradzież nagrania wideo. Robert i Cynthia pozbywają się niewygodnego dowodu. Bobby przyłapuje ich na gorącym uczynku, lecz nie wie, że chodzi o wykradzioną płytę. Pancho i Soraya rozpaczają, że nie będą mogli dowieść synowi swojej racji, ani pozwać Monteverdów. Adriana zachwala Pabla przed Evą. Kobieta nie kryje swojej miłości do chłopaka. Marlene dowiaduje się, że Eva odzyskała wolność, ale zataja wiadomość przed Armandem. Nakazuje swojemu bratu dowiedzieć się, dokąd udała się była więźniarka.

Adriana stara się udowodnić Bobby’emu, że Mogollonowie nie mają żadnego powodu, by go okłamywać. Eva zaprasza Pabla na kolację do domu Sorai. Armando jest zaintrygowany zachowaniem służby, która kryje Evę. Soraya wspomina Pablowi o kradzieży wideo. Bobby odkrywa, że Robert i Cynthia spalili jakiś plastikowy przedmiot. Zabiera pozostawiony odłamek i pokazuje go Adrianie. Oboje zgodnie uważają, że to część płyty. Eva spędza romantyczny wieczór z Pablem. Armando i Marlene są świadkami ich pocałunku. Zazdrosny mąż naskakuje na kochanka żony.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.