Eva relacjonuje Pablowi wydarzenia poprzedzające śmierć Sofíi, żeby nakreślić mu pełny obraz sytuacji. Przypomina sobie, że zmarła zostawiła jej kilka wiadomości, ale nie odsłuchała ich, gdyż w obecności Marlene wyrzuciła telefon przez okno. Pablo postanawia go odszukać. Adriana zgadza się mu pomóc i angażuje służbę do przeczesania ogrodu. Marlene przypatruje się im z ukrycia. Pancho i Soraya zasypują Bobby’ego wyjaśnieniami, ale on nie chce ich słuchać, w przeciwieństwie do Estebana.

Adriana znajduje telefon matki i przekazuje go do rąk Pabla. Pancho planuje założyć sprawę przeciwko „rodzicom” Bobby’ego. Eva wierzy, że Pablo naprawdę ją kocha i pomoże jej odzyskać wolność. Dyrektor więzienia informuje Evę, że więźniarka, która próbowała ją zabić, najprawdopodobniej działała z polecenia kogoś z zewnątrz. Marle słyszy, jak Esteban mówi Noemí, że Mogollonowie są w posiadaniu nagrania mogącego zaszkodzić Monteverdom.

Po odsłuchaniu wiadomości Sofíi zapisanych w telefonie Evy sędzia postanawia otworzyć sprawę skazanej. Pablo nie kryje radości i przekonuje sędziego, by wyznaczył kaucję za warunkowe zwolnienie Evy. Ten żąda pół miliona dolarów. Martín przekazuje dobre wieści Federice. Betty obiera sobie za nowy cel zniszczenie Pabla. Pablo zwraca się do Sorayi o pomoc przy wykupieniu wolności Evy. Marlene uprzedza Monteverdów, że Mogollonowie dysponują nagraniem, które może im zaszkodzić. Zobowiązuje się przechwycić je za odpowiednią zapłatą.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.