Pablo zostaje wezwany przez sędziego. Adriana obiecuje Bobby’emu, że rozwiedzie się z Andym. Cynthia jest przekonana, że Bobby znienawidzi Mogollonów, kiedy pozna prawdę. Marlene zleca zabicie Evy. Betty ze złością przyjmuje wiadomość o prawdopodobnym otwarciu sprawy Evy. Marlene zeznaje przed sądem, że Betty śledziła Evę przed rozprawą, lecz dodaje, że była zaślepiona miłością.

Bobby dowiaduje się, że jest synem zabójcy i prostytutki – małżeństwa Mogollonów. Rebeca przyjmuje zlecenie Marlene. Jednak zamiast zabić Evę, rzuca się na Emilię. Pablo i Marisol zabierają Betty do szpitala. Marisol obwinia Pabla o zły stan zdrowia Betty. Marlene i Andy dowiadują się, że Eva nie została nawet ranna. Betty zarzuca Marisol, że ją zdradziła. Sędzia odmawia ponownego otwarcia sprawy Evy. Pablo zapowiada dostarczenie nowych dowodów.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.