W trakcie podróży do El Salado Aurora zadręcza się wspomnieniem tragicznego wypadku ciotki Brígidy. Rodrigo przychodzi po Aurorę do domu Brígidy, ale nikt mu nie otwiera. Po przyjeździe do rodzinnego miasteczka Aurora kieruje się do kościoła. Ma nadzieję, że ojciec Basilio przyjmie ją u siebie. Niestety, przeżywa rozczarowanie. Kościelny mówi jej, że proboszcz udał się na duchowy odpoczynek i wróci za dzień lub dwa dni. Mónica nie pozwala Corinie wtrącać się do jej spraw. Ma pretensje, że ostatnim razem niewiele zabrakło, by pokrzyżowała jej planów. Aurora zaszywa się na cmentarzu, w pobliżu grobu ojca.

Rafael zostaje zrugany przez Apolonię, ponieważ zaniedbuje obowiązki nadzorcy. Rodrigo ponownie puka do domu Brígidy w nadziei, że tym razem zostanie wpuszczony do środka. Gdy tak się nie dzieje, postanawia rozejrzeć się po okolicy za Aurorą. Boni jest przygnębiona, ponieważ Rafael ją odtrącił. Inés pomaga jej uwierzyć w siebie. Mónica namawia Elsę do sprzedaży hacjendy. Łudzi się, że w ten sposób otrzyma część spadku. Elsa wtajemnicza syna w plany Móniki. Prosi, żeby przyjechał na hacjendę po zakończeniu sesji egzaminacyjnej i pomógł jej zaradzić sytuacji. Ponciano bierze Aurorę za swoją zmarłą żonę i naiwnie myśli, że wróciła po niego. Jego wnuk Tobías także widzi Aurorę na cmentarzu. Sądzi, że jest duchem. Nie boi się jej, przynosi jej koc i słodycze. Macrina rzuca zaklęcie, aby odpędzić Aurorę od El Salado i utrzymać ją z dala od Rodriga.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 8: Cmentarna zjawa przekleta


1 KOMENTARZ

  1. Przekonywująca Monica „Monique” – Laura Carmine Podoba mi właśnie na przekór niektórych gra Laury Carmine czyli „Monici” , w LB były dwa pustaki francja nieelelegancja, a tu widać,że jej postać nie jest taka słodka idiotka ,lubię jak gra wredną, do tego wygląda super w tych ognistych włosach sombre i ma świetne ciuchy. Widać,że to ona będzie jedną z tych co rozdają karty. Pilar też ma ciekawy kolor włosów ,pastelowy róż w blondzie takie coś miałam, ciekawe czy ona też namiesza,bo Monica z pewnością…. Napewno plusem jest, że postać Monici ma charakter, a jak w “BC” pusa lala. Jednak jeśli chodzi o grę Laury to niestety jest ona słaba. Np. jak poddusza swoją matkę to jest to moim zdaniem takie sztuczne… Jednak widząc kilka fragmentów na youtube wydaje mi się, że jej gra się poprawi ;) Zobaczymy, każdy ma swoje zdanie :) Jeśli chodzi o jej wygląd to pięknie wygląda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.