Rafael szpieguje Monikę. Robi się zazdrosny, gdy widzi ją w towarzystwie Luisa. Rodrigo i Auroro planują zorganizowanie konkursu jeździeckiego. Elsa zgadza się przeanalizować ich projekt. Corina jest przekonana, że jej córka nie ma żadnych szans u Rodriga i powinna zadowolić się Rafaelem. Macrina wręcza Xochitl naszyjnik, który ma ją chronić. Dionisio poszukuje pracy. Mónica zwabia do siebie Rodriga, żeby się nią zaopiekował, jednak on nie ulega jej namowom. Kiedy Rafael wślizguje się do jej pokoju, pozwala zaciągnąć się do łóżka.

Macrina wykrada klucze do hacjendy Elsy i wręcza je Severowi. Mężczyzna zapowiada, że urzeczywistni koszmary Aurory. Macrina uprzedza go, że jeśli zostanie przyłapany i zapragnie obarczyć ją winą, do niczego się nie przyzna. Chalo kładzie się do łóżka Rafaela i dla niepoznaki udaje brata. Rodrigo wyznaje Luisowi, że z każdym dniem coraz mocniej kocha Aurorę. Corina nakrywa Rafaela w łóżku z Moniką. Epifania złości się na Jerónima, gdy dowiaduje się od niego, że czasem rozmyśla o innej kobiecie. Aurora znów budzi się w nocy z powodu koszmarów. Obecność Severa nie daje jej zasnąć. Biegnie po pomoc do Rodriga. Po przeszukaniu pokoju okazuje się, że nikogo w nim nie ma.

Macrina i Severo wyśmiewają Aurorę, która naiwnie dała się podejść. Elsa proponuje Aurorze wizytę u lekarza. Tym razem dziewczyna nie zgłasza sprzeciwu. Jerónimo widzi jak Epifania odprawia rytuał nago. Aurora zastanawia się, czy naprawdę zaczyna odchodzić od zmysłów. Onésimo wyjawia ojcu Basiliowi, że odkupił bicz od Apolonii. Aurora widzi Monikę i Rafaela śpiących w jednym łóżku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 28: Namiastka Rodriga przekleta


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.