Mónica kupuje ubrania Aurorze oraz zachęca ją do pozostania i kontynuowania nauki w stolicy. Udaje jej się wprawić ją w zakłopotanie, gdy przedstawia ją Pilar. Ojciec Basilio dowiaduje się od Elsy o uwolnieniu Aurory. Severo odkrywa, że Aurora nie doniosła na niego policji. Postanawia nie płacić Macrinie za jej pomoc. Corina popełnia kolejny błąd w pracy, czym naraża się Jerónimowi.

Epifania wyznaje Macrinie, że odczuwa narastający dystans między nią a Jerónimem. Znachorka radzi jej, żeby postarała się o dziecko, jeśli chce zatrzymać ukochanego przy sobie. Corina pragnie przyznać się do popełnionego błędu Elsie zanim naskarży na nią Jerónimo, ale robi to zbyt późno. Luis zabiera Monikę na zakupy, aby Aurora i Rodrigo mogli zostać sam na sam. Rodrigo wręcza Aurorze oprawione w ramki fotografie jej rodziców. Zaprasza ją do zamieszkania na hacjendzie.

Apolonia i Elsa stawiają się na spotkanie zaaranżowane przez Rafaela. Mężczyzna ma nadzieję, że podadzą sobie ręce na zgodę. Tymczasem dzieje się dokładne na odwrót. Między kobietami wywiązuje się kłótnia, którą kończy policzek wymierzony Apolonii przez Elsę. Aurora pokazuje Monice zdjęcie swoich rodziców. Rodrigo oznajmia kuzynce, że Aurora zamieszka z nimi na hacjendzie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 20: W gościnie przekleta


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.