Rodrigo odwiedza Brígidę w szpitalu. Pałająca nienawiścią do Aurory kobieta oświadcza, że zamierza wtrącić siostrzenicę do więzienia na długie lata. Onésimo wyjawia Macrinie, że Aurora ukrywała się na cmentarzu zanim oddała się w ręce sprawiedliwości. Severo pragnie się dowiedzieć, czy Aurora doniosła na niego policji. Ojciec Basilio namawia Aurorę, żeby opowiedziała służbom o porwaniu.

Aurora dowiaduje się, że jej ciotka żyje. Po opuszczeniu szpitala Brígida udaje się na posterunek policji z zamiarem pozwania Aurory. Rodrigo tymczasem odwiedza Aurorę, aby usłyszeć jej wersję wydarzeń. Dziewczyna opowiada mu o natrętnym narzeczonym ciotki oraz o awanturze o zdjęcie ojca. Ma nadzieję, że choć on okaże jej zrozumienie. Brígida odkrywa, że Elsa jest matką chrzestną jej bratanicy.

Mecenas Vargas obmyśla plan uwolnienia Aurory. W trakcie rozmowy z Brígidą uprzedzą ją, że składanie fałszywych zeznań pociąga za sobą przykre konsekwencje. Proponuje jej polubowne rozwiązanie sprawy. Pilar poznaje Monikę. Aurora odzyskuje wolność. Rodrigo zabiera ją do siebie. Mónica okazuje jej zainteresowanie. Wręcza Aurorze swoje ubranie oraz proponuje skorzystanie z łazienki. Rodrigo cieszy się, widząc uśmiech na twarzy Aurory.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 19: Na wolności przekleta


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.