Onésimo sięga po pistolet i oddaje strzał ostrzegawczy, aby uspokoić rozszalały tłum, napierający na patrol wiozący Aurorę. Informuje Rodriga dokąd zabierają zatrzymaną. Ojciec Basilio namawia Elsę do udzielenia pomocy Aurorze. Rodrigo wyznaje matce, że zakochał się w Aurorze.

Elsa jest wściekła, ponieważ z winy Coriny produkcja mleka spadła o połowę. Rafael namawia Labiadę do odbycie rozmowy z Apolonią i Elsą na temat ceny mleka. Mónica wyznaje Luisowi, że martwi się o Rodriga. Obawia się, że będzie cierpiał, gdy Aurora złamie mu serce. Camilo proponuje Inés, aby otwierała weekendowe występy w jego barze. Vargas informuje Rodriga, że nie doszukał się żadnego raportu o śmierci Brígidy. Jego zdaniem, lekarze wystawiający akt zgonu mogli wpisać błędnie dane albo kobieta wcale nie umarła.

Komendant w La Mielera wyjaśnia ojcu Basiliowi, że to Aurora musi pozwać Severa, aby mógł go aresztować za porwanie. Zgadza się jednak zrobić wyjątek, pojechać do Salado i przeprowadzić śledztwo. Rodrigo znajduje Brígidę w szpitalu. Kobieta jest przykuta do wózka inwalidzkiego, a na szyi ma założony kołnierz.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 18: Poszukiwania ciotki przekleta


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.