Mónica i Corina spóźniają się na śniadanie z Elsą i Rodrigiem. Aurora wyjawia Tobíasowi, że dziś jest dzień jej urodzin. Corina nie czuje się dobrze z tym, że Elsa wie o jej nieciekawej sytuacji finansowej. Mónica pragnie dowiedzieć się wszystkiego o Rodrigu. Luis wyznaje Rodrigowi, że spodobała mu się Mónica i prosi, żeby trzymał się od niej na dystans. Aurora wspomina wspólne chwile spędzone z ojcem. Mónica odrzuca zaproszenie od Rafaela. Rodzina Elsy spotyka rodzinę Apolonii na cmentarzu. Obie przychodzą odwiedzić grób zmarłych. Aurora rozpoznaje pośród obecnych osób Rodriga. Pod nieobecność domowników Mónica szpera w rzeczach Rodriga.

Elsa przemawia do męża nad jego grobem. Oznajmia, że wciąż mu nie wybaczyła. Gdy jej oczom ukazuje się Aurora, bierze ją za pokutującą duszę i mdleje z przerażenia. Severo planuje odegrać się na Aurorze za to, co mu zrobiła. Tobías zawiadamia Aurorę o opuszczeniu cmentarza przez rodziny Elsy i Apolonia. Dziewczyna martwi się o matkę chrzestną. Altagracia i Maximina wierzą, że Aurora przywołuje zmarłe osoby. Aurora myśli, że nikt nie zechce jej pomóc, ponieważ jest zabójczynią. Mónica nie wierzy w opowieść Elsy o cmentarnej zjawie. Rodrigo wraca na cmentarz, ale nie może wejść do środka, gdyż jest zamknięty.

Apolonia prosi Epifanię, żeby wypytała Xóchitl o zdrowie Elsy. Mónica namawia matkę do zaopiekowania się Elsą. Sama tymczasem zamierza zaoferować swoją pomoc Rodrigowi. Następnego dnia towarzyszy mu podczas wyjścia na cmentarz. Altagracia i Maximina proszą Onésima, żeby przepędził pokutującą duszę. On odsyła je do ojca Basilia. Rafael próbuje się dostać na hacjendę Los Abedules. Xóchitl nie wpuszcza go do środka. Mónica podpytuje Rodriga o sprawy miłosne, jednak on urywa rozmowę. Aurora widzi Rodriga i Monikę na cmentarzu. Tobías sądzi, że są parą. Camilo wierzy, że występ w jego barze odniesie sukces. Rodrigo krąży w pobliżu kryjówki Aurory.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 11: Postrach miasteczka przekleta


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.