Enrique posądza matkę o kradzież kreacji Maríi. Uświadamia ją, że występując przeciwko Maríi, szkodzi także jemu i rozkazuje zwrócić skradzione suknie. Belén zapewnia Lauerana, że Pina nie umawia się z żadnym mężczyzną. Vanessa zwraca Maríi jej suknie w opłakanym stanie. Juan Pablo i Enrique chcą odwołać prezentację, ale María się nie zgadza. Pina wyznaje Laureanowi, że próbowała go oszukać zmyślonym romansem, żeby znalazł sobie inną kobietę, która będzie mogła urodzić mu dzieci.

Prezentacja Maríi okazuje się wielkim sukcesem. Vanessa jest wściekła, że jej rywalce udało się wykaraskać z kłopotów. Chciałaby ją zabić, ale Heriberto namawia ją, żeby pohamowała swoja żądzę zemsty. Yolanda i Fabián organizują romantyczną kolację dla Nayeli i Fausta. Claudia usiłuje zmusić Juana Pabla do złożenia przysięgi, że pewnego dnia będą razem. Chłopak odmawia i dodaje, że gdyby znów miał się zakochać, to tylko w Palomie. Tavo prosi Coral o wybaczenie. Okazuje skruchę i wyraża nadzieję na odzyskanie miłości oraz zaufania żony, jednak Coral odtrąca go i tłumaczy, że przyszedł za późno. Cristóbal namawia Tava, żeby się nie poddawał i błagał Coral o wybaczenie aż do skutku. Musi jej udowodnić, że jest mężczyzną, w której się zakochała.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.