„Paulina” - Odcinek 64: Przyłapana | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 64: Przyłapana

novela.pl 9 kwietnia 2019 0

W 64. odcinku telenoweli „Paulina”: Paola zostaje zdemaskowana przez Elvirę. Emisja 16 kwietnia 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 64: Przyłapana

Douglas postanawia pomóc Paulinie, ponieważ wierzy, że jest dobrą kobietą. Tymczasem Carlos Daniel daje się zwieść Gemie i oznajmia Rodrigowi, że nie kiwnie palcem w sprawie Pauliny, ponieważ jest przestępczynią. Patricia mówi Estefaníi, że rodzina postanowiła przywrócić jej comiesięczną wypłatę oraz przyjąć Willy’ego ponownie do pracy w fabryce. Paulina prosi Piedad, żeby pomogła jej przekonać Carlosa Daniela o jej niewinności. Carlos Daniel odwiedza żonę w szpitalu. Prosi ją o przebaczenie, że w nią zwątpił. Carlitos spada ze schodów, gdy słyszy jak jego ojciec rozkazuje zwolnić Mojarrasa i doñę Chabelę. Elvira zastaje Paolę stojącą o własnych siłach i przeglądają się w lustrze.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X