„Paulina” - Odcinek 43: Koniec poszukiwań | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 43: Koniec poszukiwań

novela.pl 11 marca 2019 1

W 43. odcinku telenoweli „Paulina”: Carlos Daniel odnajduje zaginionego syna. Emisja 18 marca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 43: Koniec poszukiwań

Carlos Daniel jest przekonany, że pocałował Paolę, choć naprawdę złożył pocałunek na ustach Pauliny. Lalita zaskakuje Paulinę, gdy pyta ją, czy zostawiła samochód w domu Douglasa. Zenobia wypytuje Carlosa Daniela telefonicznie o wysokość zapłaty w zamian za odnalezienie syna. Carlos Daniel oznajmia Paulinie, którą wciąż mylnie bierze za swoją żonę, że jej nie kocha.

Paola zaszywa się na Hawajach. Ból głowy przeszkadza jej w rozkoszowaniu się wyjazdem. Paulina dowiaduje się od Gemy, że Carlos Daniel stracił głowę dla Veroniki. Paulina wyjawia Patricii, że ponownie uzurpuje miejsce Paoli. Douglas dochodzi do wniosku, że Paola ma siostrę bliźniaczkę, która jest jej zupełnym przeciwieństwem. Carlos Daniel zawiadamia Paulinę o odnalezieniu Carlitosa.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

One Comment »

  1. Iwona 20 marca 2019 o 18:15 - Reply

    Super bardzo lubię ten film, szkoda że nie ma więcej streszczeń odcinków

Komentarze »


X