Alessandro wmawia Lucianowi, że Paola zginęła w wypadku. Paulina opowiada Donatowi o intrydze uknutej przez Paolę. Luciano uprzedza Alessandra, że powinien kupić sobie milczenie Pauliny. Oszustka mogłaby bowiem wmówić wszystkim, że to on zmusił ją do udawania Paoli. Paulina jest smutna, ponieważ nie wie, jak odciągnąć uwagę Carlosa Daniela od Veróniki. Viviana wścieka się, gdy Leandro wspomina jej o pojednaniu Willy’ego z żoną.

Patricia dowiaduje się, że Rodrigo przebywa w szpitalu w Monterrey. Estefanía mdleje w ramionach Willy’ego. Później dzieli się z Fideliną przeczuciem, co do przyczyny chwilowej utraty przytomności – może być w ciąży. Carlos Daniel i Patricia składają wizytę Rodrigowi. Paulina pyta otwarcie Verónicę, czy ośmieliłaby się ukraść jej męża.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.