„Paulina” - Odcinek 26: Rozpacz Pauliny | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 26: Rozpacz Pauliny

novela.pl 14 lutego 2019 1

W 26. odcinku telenoweli „Paulina”: Paulina boi się stracić Carlosa Daniela. Emisja 21 lutego 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 26: Rozpacz Pauliny

Alessandro wmawia Lucianowi, że Paola zginęła w wypadku. Paulina opowiada Donatowi o intrydze uknutej przez Paolę. Luciano uprzedza Alessandra, że powinien kupić sobie milczenie Pauliny. Oszustka mogłaby bowiem wmówić wszystkim, że to on zmusił ją do udawania Paoli. Paulina jest smutna, ponieważ nie wie, jak odciągnąć uwagę Carlosa Daniela od Veróniki. Viviana wścieka się, gdy Leandro wspomina jej o pojednaniu Willy’ego z żoną.

Patricia dowiaduje się, że Rodrigo przebywa w szpitalu w Monterrey. Estefanía mdleje w ramionach Willy’ego. Później dzieli się z Fideliną przeczuciem, co do przyczyny chwilowej utraty przytomności – może być w ciąży. Carlos Daniel i Patricia składają wizytę Rodrigowi. Paulina pyta otwarcie Verónicę, czy ośmieliłaby się ukraść jej męża.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

One Comment »

  1. Iwona 21 lutego 2019 o 17:52 - Reply

    Super film, czekam na kolejne streszczenia

Komentarze »


X