Felisa szuka Aquilesa w domu Machadów. On tymczasem zakrada się na hacjendę Lorenzy prosto do pokoju Loli, od której żąda zapłaty zaległego długu. Nacho staje w obronie Loli. Priscila przygląda się całemu zdarzeniu z ukrycia, a następnie donosi Lorenzie i Marcelowi, że Nacho obściskiwał się z Lolą w jej pokoju. Chłopak wyjaśnia szefowej, że jedynie bronił Loli przed Aquilesem.

Marcelo postanawia rozmówić się ze starcem, który naszedł Lolę. Lorenza tymczasem odbywa szczerą rozmowę z Lolą. Aquiles odmawia Fabiánowi swojej pomocy przy organizowaniu konkursu. Marcelo proponuje Aquilesowi, że spłaci dług Loli. Ten uprzedza go, że dług dziewczyny urósł wraz z odsetkami. Marcelo odtrąca Priscilę, gdy ta znów mu się narzuca i sugeruje jej, by poszukała sobie innego mężczyzny. Lorenza i Marcelo obiecują Loli, że się nią zaopiekują. Priscila zapowiada matce, że się nie podda i owinie sobie Marcela wokół palca.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.