„Odmienić los” – Odcinek 124: Lola wpada w oko Javierowi

W 124. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo nie potrafi zapomnieć o Loli. Silvana naskakuje na Agapitę. Emisja 20 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Marcelo dzwoni do matki, żeby zapytać o Lolę. Priscila prosi Lorenzę o pozwolenie na zamieszkanie w pokoju Marcela. Fabián otwiera nowy salon mody w Horneros. Agapita chwali się Esperanzie i Virginii, że prowadzi wspólne interesy z Fabiánem. Javier pomaga Loli poznać odziedziczoną po dziadku firmę. Silvana i Priscila dowiadują się o sukcesie biznesowym Agapity. Nacho wraca do pracy w domu Machadów. Marcelo zwierza się Luisowi, że nie potrafi przestać rozmyślać o Loli oraz nie spocznie, dopóki jej nie odnajdzie. Marta uprzedza Lolę, że Javier wodzi za nią wzrokiem. Silvana uważa, że Agapita ją oszukała i namawia córkę, żeby poszły się z nią rozmówić. Lorenza uprzedza Priscilę, że nie zapłaci za jej suknię ślubną.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.