„Odmienić los” – Odcinek 123: Priscila i Silvana jadą do stolicy

W 123. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Priscila i Silvana powodują wypadek. Fabián planuje nowy interes. Emisja 19 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Priscila i Silvana proszą Lorenzę o wypożyczenie samochodu na wyjazd do stolicy. Planują bowiem złożyć zamówienie na drogą suknię ślubną z Europy. Lola wspomina najważniejsze chwile swojego życia. Lorenza i bracia Galeanowie oferują Nachowi i Nicolasie swoją pomoc w urządzaniu się w nowym domu. Agapita i Teodoro chcą zmusić Fabiána do zamknięcia baru pod groźbą wniesienia skargi na policji. Komisarz także radzi mężczyźnie zwinąć kłopotliwy interes. Fabián wpada na pomysł rozkręcenia nowego biznesu.

W drodze powrotnej ze stolicy Priscila i Silvana potrącają rowerzystę i mają stłuczkę. Lorenza dowiaduje się, że obie trafiły do szpitala. Lola i Marta wyjeżdżają do Nowego Jorku. Lorenza sprowadza Silvanę i Priscilę do domu i zapowiada im, że będą musiały zapłacić za wyrządzone szkody oraz za zniszczenie samochodu.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.