„Odmienić los” – Odcinek 122: Marcelo wspomina Lolę

W 122. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Pablo dowiaduje się, że Lola jest wnuczką Aquilesa. Emisja 18 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Marcelo żegna się z matką oraz pozostałymi domownikami i wyjeżdża do stolicy. Virginia, Esperanza, Agapita i Teodoro myślą, że Lola i jej ciotka trafiły do więzienia za zabicie Aquilesa. Fabián mówi Esperanzie, że w domu Aquilesa ukryty jest skarb i wszyscy chcą go odnaleźć. Lorenza prosi komisarza o pozwolenie na wejście do domu Aquilesa. Ten uświadamia ją, że mieszkańcy Horneros już zdążyli włamać się do środka i wynieść z niego rzeczy.

Marta proponuje Loli, żeby obejrzały wszystkie własności jej dziadka. Kiedy Anselmo znajduje kufer, wszyscy myślą, że w środku znajduje się rzekomy skarb. Fabián wyjmuje broń, żeby odciągnąć tłum i sprawdzić zawartość kufra. Lorenza i Nacho także przyjeżdżają do domu Aquilesa, lecz przedzieranie się przez chmarę ludzi zniechęca ich do wejścia. Okazuje się, że wewnątrz kufra znajdują się jedynie stare, rdzewiejące rupiecie.

Priscila skarży się matce, że Marcelo w ogóle się nią nie interesuje. Silvana zwierza się córce, że chciałby odnaleźć skarb Aquilesa. Pablo odkrywa, że Aquiles jest dziadkiem Loli i mówi o tym Mónice. Marcelo przypomina sobie ostatnie słowa Loli…

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.